Velkoobchod

Kategorie článků:

Články:

Kdo jsme?

Jsme oficiálním dovozcem zdravých nápojů Rochester Ginger pro Českou republiku.

Velkoobchodní prodej pro maloobchod v rámci moravského kraje zajišťuje JASO distributor spol. s.r.o.

Jste velkoobchodním prodejcem alko/nealko nápojů v České republice? Hledáme nové velkoobchodní partnery pro Česko. V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte. Rádi Vám poskytneme následně další informace ohledně velkoobchodu.

Ještě jste nezařadili super zdravé nápoje ze zázvoru do své nabídky? Zde je několik typů, které vás zaručeně přesvědčí:

Zdravé vlastnosti

Rochester Ginger je vyroben z přírodních ingrediencí, zázvoru a kombinace léčivých bylinek. Tato jedinečná přírodní receptura má mnoho zdravotních výhod. Zázvor má protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační vlastnosti a může pomoci s trávením, podporou imunity a snižováním zánětů v těle.

Zájem zákazníků

Trend zdravého životního stylu neobchází ani svět nápojů. Zákazníci se stále více snaží o zdravější životní styl a vyhýbají se potravinám a nápojům s umělými přísadami. Nápoj je vyráběn výlučně z přírodních ingrediencí a bylinek a neobsahuje umělá barviva, příchutě či sladidla.

Široká nabídka

Rochester Ginger nabízí širokou škálu produktů. Aktuálně máme v nabídce 6 nápojů, přičemž každý má své specifické vlastnosti. Nápoje jsou vhodné pro přímou konzumaci nebo jsou vhodné do různých receptů nebo pro výrobu osvěžujících drinků. Díky jeho variabilitě použití je vhodný jak pro konečného zákazníka, tak do restaurace.

Kvalita

Rochester Ginger je známý svou kvalitou, speciální recepturou a přírodními složkami, díky čemuž si získal zákazníky po celém světě.

Popularita Ginger Rochesteru

Rochester Ginger si získal obrovskou popularitu ve Spojeném království, kde se vyrábí a je velmi rozšířen v Evropě a Austrálii. Fanoušci tohoto nápoje kontinuálně narůstají po celém světě pro jeho zdravotní benefity a výhodnou cenu.

Tyto faktory zajišťují, že Rochester Ginger by byl pro velkoobchodního prodejce nápojů výhodnou příležitostí k rozšíření nabídky o zdravé a kvalitní produkty, které zákazníci ocení.

Kontakt na obchodního manažera pro ČR

Ľudovít Vaško

Obchodní manažer pro Česko

Tel. číslo: + 421 911 742 193 
E-mail: vasko@gignerland.cz

Chcem predávať Rochester Ginger produkty

Často kladené dotazy

Áno, je to možné.

V prípade, že Vaše odborné množstvo je nižšie ako 1 paleta (840 fliaš), ponúkame výhodný nákup od českého partnera JASO. 

Odberné množstvá 

Som 

Minimálne množstvo pri priamom veľkoobchod cez nás je 1 paleta. 

1 paleta obsahuje 70 kartónov.

1 kartón obsahuje 12 fliaš.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Etiam velit purus, vehicula quis imperdiet dignissim, convallis vitae nisl. Nullam facilisi. Pellentesque non pulvinar justo. Nullam eget neque!

Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Etiam velit purus, vehicula quis imperdiet dignissim, convallis vitae nisl. Nullam facilisi. Pellentesque non pulvinar justo. Nullam eget neque!